Vizitka šole

Uradni naziv: Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje

Skrajšani naziv: OŠ LA Grosuplje

Naslov: Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje

Transakcijski račun: SI56 011006008341635

E-poštni naslov: lag.osljlag(at)guest.arnes.si


Vodstvo šole

Ravnateljica: dr. Barbara Rodica, 01 7888 800, barbara.rodica(at)oslag.si

Pomočnice ravnateljice:

  • Brigita Gregorčič Lenarčič, 01 7888 805, 031 707 778, brigita.gregorciclenarcic(at)oslag.si
  • Martina Šetina Čož, 01 788 88 11, 031 707 969, martina.setinacoz(at)oslag.si
  • Bernardka Uratnik, 064 168 696, bernardka.uratnik(at)oslag.si

Tajništvo: Tina Peršolja, Maja Slak, 01 7888 800, tajnistvo(at)oslag.si

Uradne ure tajništva so v dneh pouka od 8.00 do 11.30 in od 12.00 do 14.00, v času počitnic so uradne ure od 8.00 do 11.00 in od 12.00 do 14.00.

Knjigovodstvo: Teja Ilc, 051 614 270, knjigovodstvo(at)oslag.si

Računovodstvo: Darja Mišmaš, 01 7888 810, racunovodstvo(at)oslag.si

Šolska prehrana (odjava/prijava) in obračun položnic: Teja Ilc, 051 614 270

Vodja šolske prehrane: Metka Goričar, 01 7888 814, 051 376 280, metka.goricar(at)oslag.si


 

Osnovno šolo Louisa Adamiča Grosuplje od 1. 9. 2017 sestavlja pet enot: matična šola, dislocirana enota in tri podružnice.

  • ME Tovarniška

Naslov: Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Brigita Gregorčič Lenarčič, 01 7888 805, 031 707 778, brigita.gregorciclenarcic(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 806

Svetovalna služba:

–  Petra Radujko,  (6. in 7. razred), 01 7888 812, petra.radujko(at)oslag.si, 

–  Tea Jevtić,  (8. in 9. razred), 01 7888 812, tea.jevtic(at)oslag.si,

–  Romana Tesovnik, (4. in 5. razred), 01 7888 803, romana.tesovnik(at)oslag.si

Knjižnica: Sabina Vidmar, 01 7888 807, sabina.vidmar(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 808

  • Dislocirana enota Adamičeva

Naslov: Adamičeva cesta 29, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Barbara Brezigar, 01 7888 816, barbara.brezigar(at)oslag.si

Zbornica: telefonska številka ne obratuje oz. ni dosegljiva do ureditve nove zbornice

Svetovalna služba: Antonela Vovk, 01 7888 813, antonela.vovk(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 818

  • Podružnična šola Št. Jurij

Naslov: Št. Jurij 14, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Meta Kumer, 01 7888 825, meta.kumer(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 825

Svetovalna služba: Meta Kumer, 01 7888 824, meta.kumer(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 822

  • Podružnična šola Žalna

Naslov: Žalna 1, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Irena Rakar, 01 7812 840, irena.rakar(at)oslag.si

Zbornica: 01 7812 840

Svetovalna služba: Janja Pečelin, 01 7812 840, janja.pecelin(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7812 841

  • Podružnična šola Kopanj

Naslov: Velika Račna 43, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Andrejka Perko, 01 7888 827 in 08 205 6400, andrejka.perko(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 827 in 08 205 6400

Svetovalna služba: Janja Pečelin, 01 7812 840, janja.pecelin(at)oslag.si

Kuhinja: 08 2056 401

 


 

Strokovni delavci

Strokovni delavci so učitelji razrednega in predmetnega pouka, učitelji v podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu, učitelji dodatne strokovne pomoči, vzgojitelji, svetovalni delavci, knjižničarji, organizatorji šolske prehrane, računalnikarji – organizatorji informacijskih dejavnosti in laboranti.

Aktualni seznam učiteljev in drugih strokovnih delavcev (s kontaktnimi podatki).

Seznam govorilnih ur: dopoldanskih in popoldanskih

 

Tehnični delavci

Tehnični delavci so administrativni delavci, hišniki, čistilke in osebje v kuhinji.

 

V skladu z določilom 37. člena Splošne uredbe smo za pooblaščeno osebo za varstvo podatkov imenovali družbo:

DATAINFO.SI, d.o.o.

Tržaška cesta 85, SI-2000 Maribor

www.datainfo.si

e-pošta: dpo(at)datainfo.si

telefon: +386 (0) 2 620 4 300

 

Politika varstva osebnih podatkov

————————–

***Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ LA Grosuplje, vsebujejo namesto znaka "@" nadomestni zapis "(at)" zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis "(at)" zamenjate z znakom "@". Hvala za razumevanje.

Posodobljeno 8. 11. 2022, 11.07