Učenci 3. razredov in njihovi učitelji smo se v četrtek podali na športni dan. Primerno obuti in oblečeni smo začeli pot skozi Grosuplje do vojašnice. Sončno vreme in nežna, skorajda poletna sapica, sta nam lepšala pot ter nam dajala dodatno energijo. Nato smo pot nadaljevali po gozdni poti, vse do Sp. Duplic in do izvira potoka Duplica. Izvir nas je navdušil s svojo lepoto in mirnostjo. Bil pa je tudi čudovit prostor, da smo napolnili naše želodčke, se družili, pogovarjali, žogali ali pa preprosto sedeli ob vodi in opazovali paglavce. Kmalu je prišel čas, ko smo se morali odpraviti proti šoli. Pot nazaj nam je minila zelo hitro, saj smo si med potjo prepevali, si pripovedovali šale in se imeli lepo. Ob prihodu v šolo smo izkoristili še nekaj minut za igro na igralih, ali pa smo v prijetnem klepetu s sošolci, podoživljali športni dan.

Prispevek pripravila in fotografirala: učiteljica Nataša Marolt

Oznake: , , ,