Na prvi zimski dan je bilo na naši šoli še posebej slavnostno. Pripravili smo prireditev, ki smo jo posvetili državnemu prazniku, dnevu samostojnosti in enotnosti, in našim prvošolcem. Učenci šolske skupnosti smo jih skupaj z mentorico Janjo Pečelin sprejeli v šolsko skupnost.

Zvrstilo se je kar nekaj točk – od petja pevskega zbora, deklamacij, predstavitve praznika, Kamišibaj predstave, instrumentalnega nastopa pa vse do slavnostne zaobljube prvošolcev. Člani ŠS so zanje pripravili različne naloge, ki so jih zlahka opravili. Reševali so uganke, računali, telovadili, sestavili slovensko zastavo in skupaj zapeli. Prejeli so diplome in knjižne kazalke.

Danes je bil zanje in za vse nas poseben dan. Leto smo zaključili slavnostno, kot se spodobi.

V letu 2024 vam želimo vsega dobrega, naj bo nasmejano, zdravo, doživeto in … čarobno. Srečno!

Zapisala: Lidija Šajn

Fotografije: učiteljice