Prvi septembrski petek je bil na PŠ Žalna nekaj posebnega. Ne samo, ker smo se po zasluženih počitnicah ponovno srečali in veselo pokramljali, ampak predvsem zato, ker smo v šolski hram pospremili kar 14 prvošolcev in 12 prvošolk, kjer so jih s spodbudnimi besedami nagovorili župan dr. Peter Velič, ravnateljica dr. Barbara Rodica in vodja šole, gospa Irena Rakar. Za dobro in sproščeno vzdušje je poskrbel poseben gost, raper Rok Terkaj – Trkaj, ki je z zabavnim nastopom in pozitivno energijo navdušil vse prisotne. Našim prvošolcem in vsem, s katerimi bodo letos tkali nova prijateljstva in doživetja, želimo uspešno šolsko leto. »Le pogumno,« naj v vseh srcih in srčkih vsak dan odzvanja Trkajev nasvet. Srečno, generacija  2023/24.

Prispevek: učiteljice Anja, Stanka in Saša

Fotografije: Jana Roštan (Občina Grosuplje), Saša Helbel Žižmund, Stanka Erjavec

Oznake: , ,