Oh, ali je res že petek – zadnji dan poslednjega tabora v osnovni šoli?!

Orientacija po zasneženih gozdnih poteh s šumom potočka v ozadju, hitrostno plezanje po steni in zvončkljanje v dokaz uspeha, veslanje po kristalno čisti vodi – to je le nekaj poslovilnih dejavnosti. In zvečer – sukanje ob dovršeno izbrani glasbeni lestvici DJ Dejana ter petje do poznih nočnih ur.

Da, v šoli v naravi je vedno pestro. Pred vrnitvijo v domače kraje nas čaka še kurjenje ognja v zasneženi pokrajini Javorniškega Rovta (ob čemer upamo, da je komu izmed celotne sladke ponudbe ostala še kakšna penica, ki jo bomo lahko popekli in se posladkali) ter vozlanje. Sobe so že čiste, pospravljene: učenci znajo res dobro poskrbeti za čistočo in urejenost, zato lahko tudi doma preizkusite njihove veščine.

Po kosilu se bomo odpravili proti domačim logom, predviden prihod pred osnovno šolo v Grosuplju bo ob 14.30.

Besedilo: J. Šabić, D. Tomšič, M. Zupančič

Fotografije: J. Šabić, D. Tomšič, M. Zupančič