V torek, 30. 5. 2023, smo se učenci 1., 2., 4. in 5. razreda preizkusili na spretnostnem poligonu. Ugotovili smo, da je naše ravnotežje v odlični formi, le pedale je ves čas potrebno poganjati. Podobno kot v življenju – če želiš ohranjati ravnotežje, se moraš ves čas premikati.

Vozili smo mimo ovir na poligonu, po poteh Radenskega polja, do vseh domov četro- in petošolcev. Po malici so nas obiskali policisti, ki so preverili kolesarsko znanje petošolcev in jim podelili kolesarski izpit.

In čeprav so danes manjkali na športnem dnevu, niso manjkali v naših mislih. Tretješolci, pogrešamo vas in po fotografijah sodeč vidimo, da se imate tudi vi lepo.

Uspešen dan si zasluži prijeten zaključek – mi smo to storili na sladoledu, ki ga je častil g. Palčar (podjetje Kristl d.o.o.), za kar se mu najlepše zahvaljujemo.

Zapisala: Lidija Šajn

Fotografije: učiteljice