V četrtek 14. 3. 2024 smo na matični šoli Louisa Adamiča Grosuplje pripravili EKO tržnico, ki je potekala od 17. do 19. ure. Tržnico smo začeli s prireditvijo, na kateri so se zapele pesmi, odigrali dramski vložki, zaplesali plesi … vse na tematiko ekologije, ločevanja in varovanja okolja. Nato je sledil govor gospe ravnateljice dr. Barbare Rodica, ki je otvorila tržnico s slovesnim prerezom traku. Na tržnici so se bohotile mize prikupnih uporabnih izdelkov, voščilnic, pisanega nakita, igrač in kulinaričnih dobrot. Vse od hrustljavih keksov, ki so jih učenci z učiteljicami pekli pri pouku, do dobrot, ki so jih pripravili 9. razredi, da bi napolnili mošnjiček za valeto. Hvala vsem; vodstvu, staršem, ki ste prišli na obisk, vključenim učiteljem in vsem otrokom, ki ste kakorkoli sodelovali za skupno dobro naše šole.