V tednu otroka smo v četrtek, 10. 10. 2024, v sklopu projekta Ustvarjanje varnega in spodbudnega učnega okolja, v avli šole ME Tovarniška, postavili prav posebno stojnico. Namen stojnice je bil širjenje sreče med učence in zaposlene na naši šoli. To smo dosegli z branjem lepih misli o sreči in s »polnjenem« kozarčkov. Vsak udeleženec je izžrebal dobro delo, ki ga je v naslednjih dneh tudi opravil ter v košarico oddal svoje dobro delo, zapisno na kozarček, ki ga je izžrebal nekdo drug. Na tak način smo osrečili veliko učencev in učenk, staršev, drugih sorodnikov in zaposlenih na šoli. Poleg tega pa smo na obraze udeležencev pričarali kar nekaj iskrenih nasmeškov. Srečo je treba deliti in to je le eden od uspešnih načinov, kako nam to lahko uspe.

Učiteljice Špela K., Sabina E. in Germana M.

Prispevek pripravila: Germana Mehlin

Fotografirala: Špela Klančar