Po prihodu v CŠOD Trilobit in nastanitvi, nas je pričakalo okusno kosilo, kateremu je sledil počitek. Nato smo se odpravili k prvima dejavnostima tega dne – veslanju in plezanju. Tu so otroci lahko pokazali svoje spretnosti vodenja kanuja, pri plezanju pa so premagali strah pred višino in na vrhu plezalne stene pogumno pozvonili z zvončkom. Tri popoldanske ure so hitro minile in naši želodčki so se že začeli oglašati.  Kuharica nam je pripravila odlično večerjo. Nekaj časa smo namenili druženju v sobah, nato pa smo se odpravili na večerni pohod z lučkami. Pot nas je vodila skozi gozd, potočke, travnike in mimo spečih krav. Polni vtisov iz narave smo se vrnili v sobice. Po večerni higieni in obvezni pravljici so se otroci odpravili k nočnemu počitku. Jutri pa veselo v nov dan!

Prispevek pripravili: učiteljici Irena in Janja

Foto: učiteljici Irena in Janja