Minuli petek, 17. 5., smo imeli na matični enoti Tovarniška 3. tematski petek, s katerim smo si kot že dvakrat doslej popestrili zadnji dan pouka pred vikendom. Nadeli smo si športna oblačila in se med šolskim odmorom sprehodili po modni pisti, da bi razkazali, s katerimi športi se učenci in zaposleni naše šole ukvarjamo v prostem času. Videli smo najrazličnejšo paleto športnih oblačil, vse od teniških oblačil, nogometnih, rokometnih in košarkarskih dresov pa do smučarskih kombinezonov. Nastala je posrečena skupinska fotografija vseh »športnikov«, ki so se sprehodili po modni pisti. Nagrado za največji trud in izvirnost je prejela skupina deklet »žogaric«. Dekleta so bila na duhovit način opremljena za karseda varno podajanje žoge, s kolenskimi ščitniki za zaščito pred padcem in čepicami kot zaščito pred soncem.

Naslednji tematski petek nas čaka že 31. 5., ko bomo šolo odeli v morsko vzdušje.

Besedilo in fotografije: Katarina Jazbinšek