Prvi dan šole v naravi v Čatežu, 21. 3. 2022, je za nami, mi pa smo še vedno polni energije. Namestili smo se v sobe in si razpakirali kopalke in oblačila. Razporedili smo se v različne plavalne skupine in pričeli z učenjem plavalnih tehnik.
Po večerji je sledil spoznavni večer, kjer smo se razredi predstavili z različnimi pevskimi in igralskimi točkami. Po improviziranih komičnih vložkih četrtošolcev, smo se utrujeni in polni lepih vtisov odpravili k zasluženemu počitku.

Sploh ni bilo tako težko zaspati, kot smo pričakovali.

Drugi dan, torek, 22. 3. 2022, smo se zbudili že pred učiteljicami, saj smo bili v napetem pričakovanju novih dogodivščin. Takoj po zajtrku smo potelovadili z možgani tako, da smo ponovili znanje poštevanke. Sledil je dan poln plavalnih užitkov. Žejni močeradi, Slovenci, Alge, Močehurji in Pomaranče že izboljšujemo svojo tehniko plavanja.
Nekoliko utrujeni smo odšli na večerni sprehod in nato napisali pisma domačim, da bi jih malo manj pogrešali.

Vaši četrtošolci.

Prispevek in fotografije pripravili Alina Gjerkeš in Romana Tesovnik