Znova se oglašamo iz Čateških toplic, kjer že tretji dan uživamo v šoli v naravi. Pridno se navajamo na skrb za svoj nahrbtnik, v katerem je vse za plavanje, pospravljamo vsak svojo hiško, se igramo, plavamo … Danes nam je bilo vreme kar naklonjeno, saj ves dan ni deževalo. Kljub temu se kopamo v zimski termalni rivieri, med plavalnimi vajami pa nam učitelji plavanja dovolijo, da se nekajkrat spustimo tudi po toboganu. Uživali smo v večernem kinu, ogledali smo si otroški film in si poleg postregli s kokicami. Bilo je kot v pravem kinu, le da je bil ta pod milim nebom. Ko pa smo se pripravili za spanje, se je ulila ploha. Ravno prav – dežne kapljice nas bodo uspavale, mi pa bomo sanjali, kako zabavno bo spet jutri.

Prispevek pripravila: učiteljica Irena

Foto: učiteljici Karmen in Kristina