Torek, 16. februar 2021. Neobičajni pustni torek, s pustnimi  šemami v “mehurčku” in dvema palčkoma, z obvezno zaščitno masko na obrazu. Čeprav v šolski telovadnici ni bilo tradicionalnega pustnega rajanja, smo prvošolci kljub temu poskrbeli za živahno in veselo vzdušje. Ker se na pustni torek ne spodobi preveč računati, brati in pisati, smo to nenapisano pravilo z vso resnostjo upoštevali tudi letos in koroni na poseben način pokazali, da ob pustu nima prave moči. Naš “mehurček” je preživel pester šolski dopoldan. Malo smo peli, malo plesali, malo ustvarjali in se čisto malo tudi učili. Seveda smo se za malico sladkali s slastnimi krofi, prelepe maškar’ce pa so se korajžno postavile tudi pred fotografski objektiv. Vabljeni k ogledu.

Prispevek: prvošolci z učiteljicama Anjo in Stanko

Fotografije: učiteljica Stanka in Janja Potokar Zupančič