V Tednu otroka smo učencem DE Adamičeva omogočili, da so učiteljicam poslali poseben SMS. Zakaj poseben? Že vrabčki čivkajo, da so mobiteli na šolah strogo prepovedani, zato smo učence spomnili na obliko sporočil, ki smo jih odrasli uporabljali v času otroštva in mladosti. Se še spomnite majhnih listkov, ki so frčali po razredu? Da naši posebni SMS-i ne bi končali v košu za smeti, smo pri dežurnem učencu nastavili SMS-škatlo. Učenci so tam lahko predali svoja sporočila učiteljicam. Ob svetovnem dnevu učiteljev smo SMS-e objavili na slikovitem drevesu znanja. Nekaj SMS-ov želimo deliti tudi z vami:

Učiteljica, zelo vas cenim, ker nas učite.
Zelo sem vesel, da imam tako prijazno učiteljico in da nam ne daje veliko nalog.
Draga učiteljica, radi vas imamo, ker ste hecni, zabavni in zelo prijazni.
Všeč nam je vaš način učenja.
Vse učiteljice so prijazne in malo stroge.
Upam, da boste vse učiteljice ostale še dolgo na tej šoli, saj ste najboljše.
Hvala za vso spodbudo.
Učitelj. Vedno ste bili super učitelj in upam, da boste to energijo delili še naprej.

Prispevek pripravila in fotografirala: Antonela Vovk

Oznake: , , , , , ,