Tiho je v naše kraje prišla botra jesen. Četrtošolci smo kaj hitro ugotovili, da se je začela narava spreminjati in nam dajati jesenske radosti. Brž smo zavili v gozd in polovili vse nagajive liste, plodove in vejice. Da nam jih ne bi odpihnil veter, smo jih urno zalepili na papir in nastale so prav zanimive živalske podobe.

V učilnici so se zaslišale jesenske pesmi in papirnati listi so pod našimi spretnimi rokami zašumeli in se s prepogibanjem prelevili v živalske podobe.

V času podaljšanega bivanja poleg ustvarjanja radi pomagamo urejati panoje, gradimo mogočne stavbe iz Lego kock, se pomerimo v šahu, igramo Monopoli, se razigrano podimo po igrišču, delamo domačo nalogo, se smejimo, spoznavamo pravila in še in še.

Prispevek in foto: Nastja Krištof