Na šoli spremljamo dogajanje, povezano s koronavirusom, in ravnamo po priporočilih Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport ter Nacionalnega inštituta za javno zdravje.

Zaposlene in učence seznanjamo s preventivnimi ukrepi za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2019.

Predlagamo, da tudi v domačem okolju sledite Navodilom za preprečevanje okužbe z virusom SARS-CoV-2019.

Pripravili smo Načrt zagotavljanja delovanja zavoda OŠ LA Grosuplje, odzivanja in obveščanja v primeru širjenja virusnih obolenj, okužb dihal in drugih podobnih obolenj.

Objavljamo obvestilo Občine Grosuplje o prepovedi zbiranja na javnih prireditvah v javnih prostorih zaprtega tipa v Občini Grosuplje, kjer se zbira več kot 100 ljudi.

Oznake: ,