Letošnje šolsko leto je bilo zagotovo zanimivo, na trenutke negotovo in polno presenečenj. Virus nam je za 10 tednov preprečil vstop v šolo. Zelo veseli smo bili, ko smo se 1. junija lahko zopet vrnili v šolske klopi. V teh dneh smo se petošolci še bolj povezali, saj smo se zavedali, da se bodo naše poti kmalu razšle. V zadnjih dnevih smo veliko sodelovali, bili zunaj, utrjevali znanje in se veliko pogovarjali.

Zadnji šolski dan je bil prazničen. V razredu smo imeli prireditev ob dnevu državnosti in zaključku pouka. Dobili smo spričevala, pohvale in priznanja. Bernard Žan je popestril šolsko dopoldne z igranjem harmonike, veselo je bilo na hodniku in v razredu. Tudi za obleko je bilo poskrbljeno. Zahvaljujemo se Andražu in mami, gospe Nataši Virant, za prijetno darilo ob zaključku pouka. Prejeli smo majice, ki so nam zelo všeč in jih bomo z veseljem še oblekli. Zagotovo pa bodo tudi prijeten spomin na šolske šentjurske dni. Od Šole Št. Jurij se poslavljamo z zelo lepimi mislimi in z dobrimi občutki odhajamo na Tovarniško!

Prispevek pripravili: učenci 5. a J z razredničarko

Fotografirala: razredničarka 5. a J