Spoštovani starši, dragi učenci,

obveščamo vas, da bo v sredo, 26. 5. 2021, od 7.00 do 16.00 tudi na naši šoli potekala zbiralna akcija starega papirja.

Prosimo vas, da prinesete izključno odpadni papir, ki naj bo povezan z vrvico in NE tudi kartona. V primeru, da prinesete odpadni papir v kartonski škatli, ga stresite v zabojnik, kartonsko škatlo pa odložite v zabojnik z rdečim pokrovom.

Da se izognemo gneči in čim bolj omejimo stike, bo zabojnik postavljen na parkirišču pred cerkvijo. Papir odložite po sistemu drive-in, torej pripeljete, odložite in odpeljete, saj se bo stehtala skupna količina papirja. Prosimo vas, da v zabojnik naenkrat odlaga le ena oseba.

Z zbranim denarjem bomo dokupili športne pripomočke oziroma sofinancirali dodatne dejavnosti za vaše otroke (plačilo prevoza, vstopnic ipd.).

Nam bo z vsaj 1 tono zbranega papirja uspelo rešiti 17 dreves?

Lepo vabljeni, da se akcije udeležite in vanjo vključite tudi sorodnike in prijatelje.

Kolektiv PŠ Kopanj

Oznake: , ,