V 3. razredu smo že merili čas različnih dejavnosti in dobro vemo, da ena šolska ura traja 45 minut. Včasih se nam zdi, da šolska ura vseeno poteka počasneje, naslednjič mine prehitro. In tako je bilo tudi 17. in 25. 1. 2023. Oba dneva smo žalski drugošolci in tretješolci najprej imeli »počasen« pouk v razredu, vse do malice. Nato smo se oblekli v topla zimska oblačila, se obuli v nepremočljive čevlje, si nadeli kapo in rokavice ter odhiteli na prosto. Na snegu smo izvedli delna zimska športna dneva. Prvi dan smo se kepali, izdelovali snežake in gradili obzidje iz snega, drugi dan pa smo se na bližnjem hribu spuščali s sanmi, lopatkami, bobi oziroma se kotalili po hribu. Čas na prostem je še prehitro minil, saj smo zelo uživali v vseh igrah na snegu. Želimo si še več podobnih šolskih dni!

Besedilo in fotografije: Ana Potokar Blatnik

Oznake: , , ,