Dočakali smo zadnji šolski dan. V šolo smo prišli slavnostno oblečeni, saj bomo prejeli spričevalo, pohvalo za pridno učenje, pohvalo za osvojeno bralno značko, diplomo s plavalnega tečaja in tudi čisto pravo medaljo za opravljene naloge Zlati sonček.

Prvo šolsko leto si bomo zapomnili po rumenih ruticah, novih sošolcih in sošolkah, novi šolski torbi in šolskih potrebščinah, abecedi, številih do 20, štampiljkah za pridnost ter seveda šolanju na daljavo. Včasih smo se smejali, včasih tudi malo zajokali, a kar je najvažnejše – si med seboj pomagali in spletli trdne prijateljske vezi. To je tisto, kar v življenju največ šteje.

Zdaj nas čakajo zaslužene počitnice. Privoščimo jih vsem, ki ste se v »korona šolskem letu« trudili po najboljših močeh. Naj bodo sončne, zdrave in prijazne, polne zanimivih dogodivščin.

Prispevek pripravili: učenci 1. a in učiteljici Anja in Stanka

Fotografije: učiteljici Anja in Stanka