Pustni torek je dan, ki se ga vnaprej veseli večina učencev in običajno se že kakšen teden prej začnejo pogovarjati, v koga ali kaj se bo kdo našemil. Tudi letos ni bilo nič drugače. Pred zimskimi počitnicami je bilo slišati, da so nekateri že dobili nov kostum, drugi pa so skrivnostno molčali in pripravljali presenečenje. Seveda smo se na pustni torek malo zabavali, malo pa tudi učili.  S tretješolci smo likovno umetnost izvedli kar na šolskem igrišču, saj maškare ne morejo in ne smejo biti pri miru. Za slikarsko oziroma risarsko podlago smo izbrali asfalt in v parih risali pustne šeme v naravni velikosti. Učenci so želeli, da si njihove risbe ogledate na spletni strani, zato vabljeni, da pokukate v galerijo.

Prispevek in fotografije: Stanka Erjavec

Oznake: , ,