Iztekajoče se šolsko leto je bilo vse prej kot običajno, kar smo zborovski pevci še kako občutili. V živo smo v začetku šolskega leta skupaj peli manj kot mesec dni, nakar smo svoje delovanje vse do junija preselili v virtualni svet. Na Tovarniški smo na ta način izpeljali kar nekaj projektov: otroški zbor je samostojno posnel pesmi Ploha in En ten tenera, mladinski zbor skladbi Cups in Ne čakaj na maj, skupaj pa so za uvod pripravili znano božično Naj sneži in za zaključek optimistično Vem, da danes bo srečen dan.

Uživajte ob poslušanju naših najnovejših izdelkov!

OPZ ME Tovarniška: En ten tenera

MPZ ME Tovarniška: Ne čakaj na maj

Iskrena zahvala in pohvala vsem pevkam in pevcem, ki ste skozi šolsko leto sodelovali in vztrajali pri pevskih projektih na daljavo. Brez vašega truda in prizadevnosti naši projekti ne bi bili mogoči!

Besedilo, fotografiji in videoposnetka: mentorica Nataša Kocjančič

Oznake: , , , ,