Spoštovani starši in skrbniki,

zaradi spremenjenih okoliščin bomo prijave na jutranje varstvo, podaljšano bivanje, izbirne predmete in prehrano za prihodnje šolsko leto 2020/21 zbirali elektronsko.

Vaše otroke boste lahko prijavili na naslednje dejavnosti in storitve:

V publikaciji Izbirni predmeti 2020/2021 objavljamo kratke predstavitve razpisanih izbirnih predmetov.

Za izvedbo elektronske prijave potrebujete dostop do eAsistenta. Prijave se izvedejo preko portala eAsistent za starše. Šola vam bo v prihodnjih dneh na vaš e-naslov poslala GDPR kodo za aktivacijo eAsistenta za starše. Zadostuje, da ga aktivira eden od staršev, tisti, ki bo prijave izvedel. Predlagamo, da izberete brezplačni paket eAsistenta za starše OSNOVNI – minimalna elektronska komunikacija. Prosimo vas, da prijavo uredite do 4. 5. 2020, da bomo lahko začeli z zbiranjem prijav na dejavnosti za prihodnje šolsko leto.

Z dodeljeno varnostno kodo boste verificirali vaš GDPR račun in kontaktne podatke (številka mobitela, e-naslov) prek katerih želite, da šola varno komunicira z vami. Varnostna koda je unikatna in z njo potrjujete, da ste pooblaščeni za dostop do informacij v zvezi z osebnimi podatki.