V četrtek, 2. junija 2022, je na ME Tovarniška potekala EKO TRŽNICA, katere smo se udeležili tudi učenci in učiteljice PŠ Žalna.

Dogodek se je pričel s kratkim zabavnim programom, na katerem so se predstavile vse enote naše šole. Ob tej priliki bi se zahvalili našima učenkama Oti Koščak in Luciji Ani Dragaš, ki sta odlično zaigrali vsaka na svoj instrument.

Po prireditvi so sledile številne delavnice, na katerih so lahko sodelovali obiskovalci, ki pa so imeli možnost nakupa izdelkov, ki so jih izdelali učenci naše šole.

Ravnateljica, ga. Janja Zupančič, je po kratkem nagovoru in s prerezom traku odprla ekotržnico, polno izdelkov. Obiskovalci so lahko kupili številne izdelke, ki so bili izdelani iz ekoloških materialov. Učenci so bili zelo ustvarjalni in naprodaj ponudili številne okrasne in uporabne izdelke. Prisotni so bili tudi nekateri lokalni pridelovalci oziroma izdelovalci izdelkov.

Učenci in učiteljice PŠ Žalna se zahvaljujemo vsem, ki ste nas obiskali in podprli z nakupom izdelkov.

Prispevek pripravili: Maja Kržišnik in Irena Rakar

Foto: Maja Mišič