Čas korone traja in traja. S sošolci se videvamo dnevno na Zoomu, kjer usvajamo nova znanja. Enim ta način dela ustreza, drugi komaj čakamo, da se učenje na daljavo konča in se vrnemo zopet v šolo. Obujamo spomine in podoživljamo septembrske in oktobrske šolske dneve, ki se nam zdijo že zelo daleč. Najbolj pogrešamo sošolce in druženje, nekateri tudi telovadbo in šolski jedilnik.

Zavedamo se, da bo tudi to obdobje enkrat minilo. Do takrat si skušamo popestriti vsak dan z različnimi dejavnostmi: branjem, igranjem, sprehodi, risanjem …

Malce pa smo si popestrili tudi naše Zoom srečanje, kjer smo lahko predstavili svoje hišne ljubljenčke. Nekateri so se nam pridružili kar pred kamero. Povedali smo, kako skrbimo zanje, kaj jedo in predstavili nekaj njihovih zanimivosti.

Malenkosti štejejo in ta mala sprememba nam je polepšala dan.

Prispevek in fotografije pripravili: učenci 5. r z učiteljico Alenko

Oznake: , , ,