Vizitka šole

Uradni naziv: Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje

Skrajšani naziv: OŠ LA Grosuplje

Naslov: Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje

Transakcijski račun: 01232-6030651472

E-poštni naslov: lag.osljlag(at)guest.arnes.si


Vodstvo šole

Ravnateljica: Janja Zupančič, 01 7888 801, janja.zupancic(at)oslag.si

Pomočnice ravnateljice:

  • Brigita Gregorčič Lenarčič, 01 7888 805, 031 707 778, brigita.gregorciclenarcic(at)oslag.si
  • Darja Krivec, 01 7888 811, 031 707 969, darja.krivec(at)oslag.si
  • Bernardka Uratnik, 064 168 696, bernardka.uratnik(at)oslag.si

Tajništvo: Nina Rahne Burgar/Jasna Udovč, 01 7888 800, tajnistvo(at)oslag.si

Knjigovodstvo: Teja Kljun, 051 614 270, knjigovodstvo(at)oslag.si

Računovodstvo: Darja Mišmaš, 01 7888 810, racunovodstvo(at)oslag.si

Šolska prehrana (odjava/prijava) in obračun položnic: Teja Kljun, 051 614 270

Vodja šolske prehrane: Metka Goričar, 01 7888 814, 051 376 280, metka.goricar(at)oslag.si


 

Osnovno šolo Louisa Adamiča Grosuplje od 1. 9. 2017 sestavlja pet enot: matična šola, dislocirana enota in tri podružnice.

  • ME Tovarniška

Naslov: Tovarniška cesta 14, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Brigita Gregorčič Lenarčič, 01 7888 805, 031 707 778, brigita.gregorciclenarcic(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 806

Svetovalna služba: Tadeja Podgorelec (8. in 9. razred), 01 7888 812, tadeja.podgorelec(at)oslag.si, Petra Radujko (6. in 7. razred), 01 7888 812, petra.radujko(at)oslag.si

Knjižnica: Sabina Vidmar, 01 7888 807, sabina.vidmar(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 808

  • DE Adamičeva

Naslov: Adamičeva cesta 29, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Anita Gačnik, 01 7888 816, anita.gacnik(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 816

Svetovalna služba: Antonela Vovk, 01 7888 813, antonela.vovk(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 818

  • PŠ Št. Jurij

Naslov: Št. Jurij 14, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Nataša Zidar, 01 7888 825, natasa.zidar(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 825

Svetovalna služba: Meta Kumer, 01 7888 824, meta.kumer(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7888 822

  • PŠ Žalna

Naslov: Žalna 1, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Irena Rakar, 01 7812 840, irena.rakar(at)oslag.si

Zbornica: 01 7812 840

Svetovalna služba: Janja Pečelin, 01 7812 840, janja.pecelin(at)oslag.si

Kuhinja: 01 7812 841

  • PŠ Kopanj

Naslov: Velika Račna 43, 1290 Grosuplje

Pedagoška vodja: Lidija Čepe, 01 7888 827 in 08 205 6400, lidija.cepe(at)oslag.si

Zbornica: 01 7888 827 in 08 205 6400

Svetovalna služba: Janja Pečelin, 01 7812 840, janja.pecelin(at)oslag.si

Kuhinja: 08 2056 401

 


 

Strokovni delavci

Strokovni delavci so učitelji razrednega in predmetnega pouka, učitelji v podaljšanem bivanju in jutranjem varstvu, učitelji dodatne strokovne pomoči, vzgojitelji, svetovalni delavci, knjižničarji, organizatorji šolske prehrane, računalnikarji – organizatorji informacijskih dejavnosti in laboranti.

Aktualni seznam učiteljev in drugih strokovnih delavcev (s kontaktnimi podatki).

Seznam govorilnih ur: dopoldanskih in popoldanskih

 

Tehnični delavci

 

V pripravi.

————————–

***Vsi e-poštni naslovi, objavljeni na spletnih straneh OŠ LA Grosuplje, vsebujejo namesto znaka "@" nadomestni zapis "(at)" zaradi varovanja šolskih e-poštnih naslovov pred neželeno pošto. Prosimo vas, da pri pošiljanju e-pošte zapis "(at)" zamenjate z znakom "@". Hvala za razumevanje.

Posodobljeno 15. 9. 2020, 18.10