V 1. a smo preživeli pester in zelo dejaven teden, Teden otroka. Seveda smo se vsak dan pridno učili, obenem pa nekaj več časa namenili plesno-gibalnim in družabnim igram, ustvarjanju iz odpadne embalaže in medsebojnemu spoznavanju. Ob 30-letnici telefona TOM smo si ogledali video poslanico in se nasmejali igri vlog z analognimi telefoni. Izdelali smo talni telefon in s ponosom lahko napiševa, da znajo vsi učenci odskakati številko TOM-a, policije in gasilcev. Iz Minicitya nam je lepe pozdrave poslal poštar Pavli, iz Kekčeve dežele pa naša prvošolka Ota. Pozdravov smo se iskreno razveselili in se zanje obema lepo zahvaljujemo. Petek je bil prometno in evakuacijsko obarvan, saj mora biti varnost, vedno in povsod, na prvem mestu. Naj spregovorijo tudi fotografije, zato pokukajte še v galerijo.

Prispevek: učiteljici Anja in Stanka

Fotografije: učiteljica Stanka