Včasih se zgodi kaj, kar nismo načrtovali. In tudi te « koronapočitnice«, kot jih nekateri imenujejo, zagotovo nismo. Za nas prvošolce to niso počitnice, saj pridno delamo po navodilih učiteljic in staršev. No, saj so tudi starši dobri učitelji, vendar bi vseeno raje šli v šolo in se družili s svojimi sošolci, katere res že močno pogrešamo. Moti nas tudi to, da moramo biti ves čas doma. In kako se spopadamo z učenjem na daljavo, se mogoče sprašujete? Zelo dobro nam gre. Nekateri se bolj izkažemo v pisanju, branju, risanju, ustvarjanju, igri vlog, spet drugi v gibalnih dejavnostih, spretnostih z domačimi športnimi pripomočki, in tretji pri pomoči staršem v gospodinjstvu, na vrtu … in še bi lahko naštevali. Navsezadnje se vsi trudimo po svojih močeh.

Zato pa še enkrat. Hvala, dragi starši in učenci, da se trudite po svojih najboljših močeh izpolnjevati šolske obveznosti poleg vsega drugega dela. Samo skupaj nam uspeva!

Prispevek pripravili učiteljici 1. b po odzivih staršev in učencev.

Fotografije prispevali starši učencev 1. b.

Oznake: , ,