Dragi prvošolci,

se še spomnite svoje učilnice, mize, za katero ste nazadnje sedeli v šoli, jutranjega kroga, zapisovanje prvih števil po pladnju, lovljenje s sošolci po telovadnici? V šoli smo se vsakodnevno skupaj učili, igrali in spodbujali. Danes žal ni tako.

Odkar ste učenci naše šole na Adamičevi, ste doživeli že nekaj sprememb. Novim situacijam se hitro prilagodite. Z učenjem na daljavo dokazujete, da ste sposobni marsičesa. Učiteljice za vas tedensko pripravljamo napotke za delo. Načrtujemo takšne naloge, da vam bi bile čim bolj zanimive in da bi jih zmogli narediti čim bolj samostojno. V veliko oporo in pomoč so vam pri delu vaši starši, za kar se jim iskreno zahvaljujemo.

Pouk na daljavo je povsem drugačen kot v šoli, vendar smo lahko veseli, da ga imamo. Na daljavo se lahko vidimo, si pomahamo, si povemo doživetja, skupaj zapojemo, se učimo in spoznavamo hišne ljubljenčke. Veseli smo vseh prijetnih odzivov in vaših fotografij.

Z upanjem, da se kmalu srečamo v šoli, vas lepo pozdravljamo in vam želimo uspešno delo.

Učiteljice 1. razredov

Prispevek pripravila: Ana Potokar Blatnik

Fotografije: starši učencev prvega razreda

Oznake: , ,