V preteklem tednu smo se pri pouku spoznavanja okolja učili o življenju v preteklosti. Uspelo nam je pripraviti tudi mini razstavo starih predmetov. Učenci so v šolo prinesli zanimive predmete, ki si jih oglejte v galeriji. Ali boste znali poimenovati vse? Ali veste čemu so (bili) namenjeni? Mogoče veste kako se imenuje predmet na 10. in 11. fotografiji in kdo(kako) ga(se) je uporabljal? Odgovor nam lahko pošljete na naslov: Učenci 1. a razreda, Podružnična šola Žalna, Žalna 1, 1290 Grosuplje. Lahko nam pošljete tudi kakšno fotokopijo starih fotografij, predmetov, ki jih danes ne poznamo več ali pa nas kar osebno obiščete, da nam poveste kakšno resnično prigodo iz »starih časov«. Korajža velja!

Napisali: učenci in učiteljica Anja

Fotografije: učiteljici Anja in Stanka