Za nami je tehniški dan, ki ga še dolgo ne bomo pozabili. Tudi letošnje prvošolce smo učiteljice tradicionalno peljale v Ljubljano. Minicity je kreativno otroško mesto, kjer se učenci lahko prelevijo v odrasle in se preizkusijo v različnih poklicih. Čisto sami so napolnili nakupovalni voziček, posneli svojo oddajo, postali zobozdravniki, znanstveniki, gasilci in še bi lahko naštevali. V dopoldnevu, ki je prehitro minil, so preizkusili različne poklice in se skoraj dokončno odločili, kaj bodo postali, ko bodo veliki. Nismo še čisto prepričani, ali velik pomeni dovolj star ali dovolj visok, mislimo pa, da je njihova odločitev še zelo daleč. Kako zelo so uživali kot zidarji, kupci, prodajalci, bolniki, zdravniki, policisti, voditelji oddaje, pleskarji, zobozdravniki in še kdo, si lahko ogledate v galeriji naših slik.

Prispevek pripravila in fotografirala: Tanja Galli

Oznake: , , , ,