Po dveh tednih življenja v šolskih klopeh sporočava, da naši prvošolci že zelo uspešno upoštevajo šolska in razredna pravila, pravila NIJZ pa celo vzorno. Seveda se tudi že pridno učijo. Pripravili so vam prvo razstavo slik, ki si jo lahko ogledate v galeriji. Ogledalce, ogledalce povej, katera najlepša na steni je tej? Odločitev bo zelo težka.

V ponedeljek, 14. septembra, smo obiskali Minicity, v katerem so učenci skozi igro spoznavali nekatere poklice, v četrtek, 17. septembra, pa se podali na jesenski pohod po bližnji okolici šole. V nahrbtnike smo za vsak slučaj skrili dežnike in ob povratku v šolo so jih nekateri celo razprli, saj nam je bilo pošteno vroče.

V šoli tkemo tudi nova prijateljstva, zato pridno ubogamo Lili in Bineta, ki pojeta: » … Lili in Bine – prijatelja …«

Prispevek: učiteljici Anja in Stanka

Fotografije: učiteljica Stanka