Obveščamo vas, da sta v zavihku Učenje na daljavo sedaj na voljo novi vsebini, in sicer Svetovalnica ter spletna učilnica Dej S’m Poglej.

V Svetovalnici smo svetovalne delavke šole za učence in starše pripravile različne informacije, nasvete, koristna gradiva in povezave, ki so vam lahko v pomoč pri soočanju z različnim stiskami, s katerimi se srečujete. Tukaj smo, da vam pomagamo.

Spletna učilnica Dej S’m Poglej pa je namenjena vsem učencem naše šole. V njej boste našli veliko zanimivega in koristnega, zato kar pogumno v (m)učilnico, igralnico ali med učne pripomočke.

Vsak teden vam bodo na voljo nove vsebine. Da bomo odgovorili na čim več vaših vprašanj, bomo vesele vaših predlogov, idej in povratnih informacij, ki jih lahko pošljete svetovalnim delavkam po e-pošti.

Vljudno vabljeni.

Vaše svetovalne delavke in učiteljice dodatne strokovne pomoči.