Osem tednov učenja na daljavo je nekaterim prvošolcem minilo zelo hitro, drugim pa se je vleklo in vleklo … . Starši so nas morali k šolskemu delu ene bolj priganjati, druge malo manj, tretji pa smo priganjali starše, naj si že vzamejo čas, da bomo delali za šolo. Če bi si morali izbrati, kaj nam je bilo delati najlažje in kaj najtežje, bi si verjetno vsak izbral svoje predmet, ki ga ima najraje. Eni bi si izbrali matematiko, drugi slovenski jezik, tretji šport, glasbeno umetnost, likovno umetnost … . Po šolski pošti so naši starši učiteljicama pošiljali opravljene naloge. Med njimi je bilo zagotovo največ likovnih. Nalog s področja slikanja, grafike, kiparjenja iz naravnih materialov in papirja. Da je temu res tako, se boste ob gledanju spodnjih fotografij tudi sami prepričali. Učenci smo bili pri delu natančni, domiselni in ustvarjalni.

Učenci 1. b se od učenja na daljavo poslavljamo, saj se bomo od ponedeljka, 18. 5., spet učili v naših učilnicah. Tega se res vsi veselimo. Tistim pa, ki to pot učenja nadaljujejo, sporočamo, naj do konca šolskega leta še malo »stisnejo zobe«, in jim zaželimo vztrajnosti ter veliko dobrih ocen.

Prispevek pripravili učiteljici 1. b po odzivih staršev in učencev.

Fotografije prispevali starši učencev 1. b.

Oznake: , ,