Dragi učenci in učenke,

obveščam vas, da šolska knjižnica tudi v teh časih nudi možnost izposoje in vračila knjig.

1. V lokalnem katalogu naše knjižnice preverite, ali imamo knjigo, ki si jo želite izposoditi.
  2. Če je iskana knjiga prosta, mi pišite na elektronski naslov: sabina.vidmar@oslag.si in dogovorili se bomo, kdaj lahko naročeno gradivo prevzamete.
  3. Na dogovorjen termin pridite pred šolo, pozvonite na zvonec pri glavnem vhodu (tajništvo) in naročeno gradivo vam bom prinesla pred vhod. V istem času, ko pridete po knjige, lahko vrnete že prebrane.

Če imate radi presenečenja, se lahko odločite za paket ‘nimam pojma, kaj me čaka’ ali za paket na določeno tematiko (na primer: življenjske zgodbe, pustolovske knjige, znanstvena fantastika in podobno). Pripravila vam bom paket treh knjig.

Ob dolgih jesenskih večerih imate res odlično priložnost, da vzamete v roke kakšno zanimivo knjigo, preberete knjigo za domače branje in opravite bralno značko (vsebino lahko poveste tudi meni, in sicer mi učenci ME Tovarniška od 6. do 9. razreda, pišite na elektronski naslov: sabina.vidmar@oslag.si).

Naj vam šolanje na daljavo prinese veliko dobrih knjig.

Sabina Vidmar, šol. knjiž.

Oznake: , , , ,