Počitnic je konec in spet je tukaj novo šolsko leto. Šolo, ki je med počitnicami samevala in bila kar malo dolgočasna, so danes spet napolnili otroški smeh, živahnost ter veselje.

Nadvse pomemben pa je ta dan za prvošolce, saj so z današnjim dnem postali pravi šolarji. Prav zato se vsako leto potrudimo in jim pripravimo sprejem, ki jim bo ostal v lepem spominu. Prvošolce sta nagovorila gospod župan in gospa ravnateljica, drugošolci pa so samo zanje zaigrali predstavo Kdo je napravil Vidku srajčico. Po končanem kulturnem delu so spoznali še svoje učiteljice in razrede, v katerih bodo med letom širili svoja obzorja in gradili nova prijateljstva.

Prvošolcem želimo, da bi na naši šoli našli veliko prijateljev, se dobro počutili in veliko naučili.

Prispevek pripravila: Simona Peršin

Fotografije prispeval: Foto Studio Rozman