V času tedna otroka, ko vsi razmišljamo na kakšen način bi otrokom popestrili vsakdan, smo tudi na naši šoli učencem ponudili, da dan začnejo na najboljši možen način, predvsem pa aktivno na svežem zraku. Ker je gozd najboljša učilnica in vir idej, smo se z učenci vsako jutro pred začetkom pouka podali na pot proti Koščakovemu hribu. Tudi hladen jutranji zrak in dežne kapljice nas niso ustavile. Med hojo proti cilju smo opazovali, kako se prebuja naše mesto, se družili, klepetali in tkali prijateljske vezi s prijatelji, čofotali po lužah, na cilju pa naredili nekaj Fit vaj in se tako še bolj pripravljeni na delo vrnili v šolske klopi. Jutranji gozd nam je dal dovolj energije, da smo dan preživeli z nasmehom na ustih.

Utrinki:

Zelo sem rad hodil v gozd, ker je tam lep razgled na Grosuplje in gore. Lepo mi je bilo, ker sem se družil s prijatelji, ki obiskujejo 5. razred. (Luan)

Lepo mi je bilo, ker smo se v gozdu igrali in se pogovarjali. (Nik)

Lepo mi je bilo, ker sem bila že zjutraj na svežem zraku in sem dihala zrak v gozdu. (Nika)

Všeč mi je bilo, ko smo se nadihali svežega zraka in ko smo lahko v naravi opazovali drevesa, travo, listje. (Tija)

Prispevek pripravila: Simona Peršin

Fotografirali: Simona Peršin, Tanja Galli