Na Kopanju smo v december zakorakali precej zagnano in navdušeno. V podaljšanem bivanju smo zadnji teden v novembru izdelali adventni koledar prijaznosti. Pritrdili smo ga na tablo na hodniku. Sedaj vsak dan komaj čakamo na odpiranje kuverte s prijaznim dejanjem, ki ga nekateri uresničijo že v šoli, drugi pa doma. Ste vedeli, da je prijaznost nalezljiva?

Prvi decembrski teden je minil delovno. Učenci so sami izdelali vabila za prireditev, sladke vstopnice za obiskovalce in se resno pripravljali na prireditev, ki bo v četrtek, 12. 12. 2019, ob 18. uri v telovadnici šole. Učenci vas bodo skupaj z otroki iz vrtca s prazničnim programom pospremili po čarobnih poteh decembra. Vabljeni!

Trud in prizadevnost pa je opazil tudi Miklavž in nam pustil veliko darilo. Z veseljem smo ga odprli in igre takoj preizkusili.

Zapisala in fotografirala: L. Šajn

Oznake: , , , , , , , , , ,