Četrtošolci so imeli v času šolanja na daljavo različne dneve dejavnosti. Na tehniškem dnevu so iz posameznih sestavin prišli do zmesi. Ta zmes je bila pica, kruh ali masa za palačinke. Ob tem so se vsi odlično zabavali, marsikje pa so bili nad izdelkom navdušeni tudi starši, saj je bilo za tisti dan poskrbljeno za odlično večerjo. Dokazi so priloženi v galeriji.
V tem času so se otroci učili tudi, kaj je NOVICA, kako nastane ter kaj vse mora vsebovati. Eden od učencev se je preizkusil tudi v tem in nastal je članek. Ugotovil je, da je novinarstvo težko delo. Takole pravi: “Najprej moraš vedeti, o čem boš pisal, upoštevati moraš vrstni red, potem moraš upoštevati pravopisna pravila in napisati moraš kratko in jedrnato. To vse je v mojem članku.”

Prispevek pripravila učiteljica Irena

Fotografije prispevali starši učencev 4. a A